Home / Yaşam / Kadınlar / Kadın Youtuberları Fark Ettiniz Mi?

Kadın Youtuberları Fark Ettiniz Mi?

Kadın Youtuberlar günümüzde Youtube camiasının büyük bir kısmını oluşturuyor. Birçok takipçi kitlesi tarafından bilinmeseler de, kadın youtuberlar gerçekten büyük kitlelere hitap ediyor.

Türk kadın youtuberlar makyaj yapıyor ama inanın sadece makyaj videoları çekmiyorlar. Kadın yayıncılar birçok farklı formatta, birçok farklı yapıma imza atıyorlar. Sarı Gündem ise onların başta gelen destekçileri arasında yer alıyor.

Türk Kadın Youtuberlar Makyaj Yapıyor Tamam Da?

Kadın Youtuberlar gerçekten farklı işler yapıyorlar. Hemen herkesin makyaj görselleri ile tanıdıkları bu bayanlar, neredeyse tüm Youtube gündemini ellerinde tutabilecek güce sahipler.

Meryem Can ve daha nicesi bu sektörde ilerleyişini sürdürüyor. Kadın gücünü ortaya koyan bu çalışmalar, Türkiye’de büyük ses getirdi. Öyle ki makyaj ile başlayan bu serüven şimdilerde binlerce vlog ve oyun kanalına da ev sahipliği yapıyor.

Youtuber kadın olmaz diyenleri biraz dışarı alalım hatta bu yazıyı okumasınlar 🙂 Youtube bu noktada hiçbir sınır barındırmıyor. Ayrıca işini doğru yapan her kim olursa olsun bu sektörde muhakkak ilerleyebilir. Bayan Youtuber denince artık insanlar şaşırmıyor. Büyük bir kitle bu duruma alıştı bile. Herkesin alışmasını diliyoruz 🙂

Kadın Youtuber Türkiye İçin Yeni Bir Fırsat!

Yabancı kadın youtuberlar tarafından bu iş yıllar öncesinde gündeme gelmişti. Elbette bizde ilk başlarda yanlış lanse edilse de sonradan durumun ne kadar iyimser olduğu ortaya çıktı. Kadın youtuberlar artık birçok içerik alanında başarılı oluyorlar. Ayrıca burada bilgili hanımların para kazanmaları da oldukça olası bir durum. Evde para kazanma eylemi sadece bir sır değil, sizlerde bilginiz ve donanımınız varsa mantıklı bir içerik politikasıyla bir Youtube kanalı açabilirsiniz. Bu size bir hayli fayda sağlayacaktır.

Türk Bayan Youtuberlar Kaç Yaşında?

Kadın Youtuberların yaşları aslına bakılırsa oldukça genç. Hayatın henüz ilk adımlarını atarken karşımıza çıkan bu güzel insanlar, içerik çeşitliliği noktasında büyük işler yapıyorlar.

Elbette saçmayan youtuberlar da var ancak başarının kanıta ihtiyaç duymadığı düşüncesindeyiz. Bu nedenle kimi takip ettiğinize dikkat edin 🙂

Ortalamalara bakıldığında 25-30 yaş aralığı ortaya çıksa da, ünlü ekran yüzleri ne yazık ki henüz 20’li yaşlarda. Bunlara ek olarak henüz çok küçük yaşta bu seviyeye gelen yayıncılarda var. Hepinize özel farklı içerikleri burada bulabileceksiniz.

About sarigundem

Sarı Gündem platformu bünyesinde içerik yazarı ve proje sahibi. Kozmetik ve cilt bakımı üzerine sürdürdüğü çalışmaları bu platformda insanlarla paylaşan meraklı ve yazmayı seven bir insan. Yemek tarifleri, kozmetik haberleri ve cilt bakımı konusunda uzman bir görüş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir