Home / Hakkımızda

Hakkımızda

SİTE GEÇİCİ OLARAK GÜNCEL DEĞİLDİR. 

Sorun ve şikayet için: makaleteslimi@gmail.com

Sarı Günden çatısı altında güncel cilt bakımı, cilt hastalıkları, kozmetik haberleri, kadın haberleri ve cilt bakımı haberleri ve yemek tarifleri paylaşılmaktadır. Cilt sağlığı ve cilt bakımı konusunda akademik araştırmalara odaklı içerikler üreterek, takipçilerimize teorik bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Kozmetik haberleri kategorimiz bünyesinde güncel indirim ve marka haberlerini barındırıyoruz. Ayrıca bu kategoride nelerin yer aldığını öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Cilt bakımı odaklı diğer kategoriler içerisinde ise, cilt bakımına yönelik içerikler sunuyoruz. Tüm içeriklerin amacı “bilgi vermek” olarak sunulur.

Bizler cilt bakımı konusunda internet ortamında yayılan yanlış bilgilerin önüne geçmeyi amaçlayan bir siteyiz. Bu sayede iyi araştırıp, güncel bilgi kaynaklarını kaynak alarak kaliteli ve yararlı içerikler oluşturuyoruz.

Yemek kategorisi içerisinde ise temel yemek tariflerini ve dünyam utfağını kucaklayan içerikleri barındıran detaylar sunacağız. Pratik yemeler ve daha birçok besin maddesi burada yer alacak.

Takipçi ile İçerik İlişkisine Dair Açıklama 

Sitemiz bünyesinde yer alan tüm içerikler bilgi vermek amacıyla, uygulama yönünde teşvik bulundurmayacak şekilde hazırlanmaktadır. Bilgi vermek maksadıyla paylaşılan bu içeriklerin  uygulanması ve sonrasında oluşan tüm sorumluluk takipçiye aittir. Sarı Gündem sitesi bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sarı Gündem bilgi paylaşım odaklı paylaşımlar yapmaktadır.

Kişilerin sitemizde yer alan içerikleri okumaktan öte uygulama aşamasına geçirmek istemeleri durumunda, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı  hastanelerinden herhangi birine giderek, cilt hastalıkları bölümüne başvuru yaparak bilgi almaları gerekmektedir. Bu uygulama neticesinde kişilerin sağlık sorunu yaşaması da önlenmektedir. Cilt hastalıkları için hangi bölüme gitmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Erkan Akkuş Kimdir? 

Erkan Akkuş tarafından projelendirilen bu site, Erkan Akkuş sorumluluğu altında yönetilmektedir. Erkan Akkuş yazıları ile bu sitenin temelleri atılmış, sonrasında bireysel yazar kadrosu ile platform ilerletilmeye devam etmiştir. Erkan Akkuş sitenin çeşitli türevleri hakkında yürüttüğü projeler üzerinde çalışan genç bir yayıncıdır. Erkan Akkuş yazıları ve daha fazlası için siteyi takip edebilirsiniz.