Home / Yaşam / DOA Kozmetik’ten Sipariş Verdik! Gecikme Şikayet Var Mı?

DOA Kozmetik’ten Sipariş Verdik! Gecikme Şikayet Var Mı?

DOA Kozmetik’ten sipariş verdik! Gecikme şikayet var mı? Sitemiz bünyesinde birçok kez gündeme gelen DOA Kozmetik’ten siz değerli okurlarımız için sipariş verdik. DOA Kozmetik sipariş gecikmesi var mı? Herhangi bir sorun çıktı mı? DOA Kozmetik şikayetlerinden eser var mı? İşte tüm bu sorulara süreci birebir saatlerle anlatarak cevap vereceğiz.

Süslü sözlük, Ekşi Sözlük ve birçok alanda kendinden bahsettiren DOA Kozmetik ürünlerini bizlerde bir hayli beğeniyoruz. Madem beğeniyoruz, seviyoruz bir de şu ürünleri sipariş edip süreci sizlerle paylaşalım dedik. DOA kozmetik sipariş gelme süresi, gecikme durumları ve hemen her türlü detayı bu yazıda ele aldık.

DOA Kozmetik Sipariş Süreci Başlıyor! Online Ödeme

TARİH : 10.12.2018 Sabah Saatleri

Aralık ayının 10. gününün sabahında www.doakozmetik.com adresine girdim ve birkaç ürüne göz attım. DOA kozmetik gül suyu ve DOA kozmetik lavanta suyu her zaman ilgimi çekiyordu ve onları almaya karar verdim. Oldukça akıcı ve güvenlikli bir şekilde ürünleri sepetime ekledim. Sonrasında ise ödeme aşamasına geçtik.

Online ödeme sayesinde kredi kartıyla oldukça güvenli bir şekilde ödeme yaptım. Sonrasında hesabım oluşturuldu ve siparişimi beklemeye başladım.

DOA Kozmetik Sipariş Mailleri Geldi!

TARİH : 10.12.2018 Ödemenin Hemen Sonrası

Dakikalar sonra hesap oluştururken verdiğim mail adresime DOA kozmetik fatura bilgileri gönderildi. Verdiğim adresi ve yaptığım ödemeyle birlikte tüm sipariş detaylarımı kontrol edebildim. Bu kontrol aşamasından sonra beklemeye devam etmeye başladım. Bu süreçte faydalı olabileceğini düşündüğüm DOA kozmetik badem yağı hakkında yazdığımız Acı ve Tatlı Badem Yağı Farkları Nedir? isimli yazıyı da güncelledim. Oraya da bakmayı unutmayın 🙂 Neyse konuya devam edelim.

DOA Kozmetik Ürünleri Kargoya Verdi!

TARİH : 11.12.2018

DOA Kozmetik şikayet iddialarının aksine, verdiğim sipariş bir gün sonrasında kargoya verildi. Stok problemi olduğundan emin olduğum ürünler Gül suyu ve Lavanta suyu. Neden diye sorarsanız, bu ürünler Türkiye’de binlerce insan tarafından tercih edilip kullanılıyor. Yani bu adamlar bu ürünleri zamanında kargoya veriyorsa, DOA kozmetik gecikme iddialarıyla karşılaşmaması gereken bir firmadır. Neyse görüşü söyledik. Bana kargomun yola çıktığını iki yoldan ilettiler:

  • Telefon SMS yoluyla
  • Mail yoluyla

Direkt anlaşmalı kargo firmaları olan Aras Kargo üzerinde işlev gören kargo takip numarası tarafıma iletildi.

DOA Kozmetik Kargosu Geldi!

TARİH : 12.12.2018

Yazıyı yayınladığım gün akşam üstü bu ürünler elime ulaştı. Yani siparişten sonraki 2. gün bitmeden tüm siparişler teslimat adresine geldi. DOA kozmetik ürünleri hakkında gelen kargoya bakarak tekrar bilgi vermek istiyorum.

Görsellerde de görebileceğiniz üzere kargoda hiçbir sorun yoktu. İzmir merkezli firmadan gelen ürünler, mesafe bir hayli fazla olmasına rağmen akmadan, ezilmeden elime ulaştı. Bu da güzel paketlemeden kaynaklanıyor olsa gerek. DOA kozmetik kargo özelliklerini birkaç maddeyle sıralamak istiyorum.

  • Kargo iki şişenin boyutlarına birebir uyan bir karton kutunun içerisinde geldi.
  • Kutu güzelce sarılmış ve itinalı bir şekilde kapatılmıştı.
  • Plastik ve esnek DOA şişelerinde bulunan sular ise hiçbir sorun olmadan elime ulaştı.
  • Şişelerin uçlarına takılan plastik parçalar ile şişelerin güvenlikleri daha da sağlam bir hale gelmiş.
  • Siparişte fatura tarafıma iletildi.

DOA Kozmetik Şikayetleri, Gecikmeleri Ne Kadar Doğru?

DOA Kozmetik ürünlerini seviyorduk ve bu süreci sizlerle birebir olarak paylaşmak istedik. Aslına bakılırsa biz DOA kozmetik bünyesinden aldığımız ve internetten kartla ödediğimiz ürünlerle alakalı hiçbir sorun yaşamadık. Bu yazı reklam mı? diye soran okurlarımıza de cevap verelim. Aslında reklam değil. Cidden sipariş verildi ve süreç tarihlerle not edildi. Yani Sarı Gündem okurlarını yanlış yönlendirme çabası içerisinde değiliz 🙂

Elimizde olan DOA kozmetik gül suyu ve DOA kozmetik lavanta suyu hakkında çok yakın zamanda inceleme yazacağız. İlk izlenim için kokularının piyasadaki sulara hiç benzemediğini söyleyebilirim. Takipte kalın!

About sarigundem

Sarı Gündem platformu bünyesinde içerik yazarı ve proje sahibi. Kozmetik ve cilt bakımı üzerine sürdürdüğü çalışmaları bu platformda insanlarla paylaşan meraklı ve yazmayı seven bir insan. Yemek tarifleri, kozmetik haberleri ve cilt bakımı konusunda uzman bir görüş!

Check Also

O Ses Türkiye’yi Sallayan Ferat Üngür Kimdir?

O Ses Türkiye’yi sallayan Ferat Üngür kimdir sorusunu soranlar için bir içerik hazırlamak istedik. O Ses …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir